Nasze realizacje

Konferencja w autobusie

Konferencja w autobusie
Konferencja w autobusie

Modlin Bus Realizacje Komunikado PR

ModlinBus to przewoźnik realizujący jedyne bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie i jedyny operator autobusowy akredytowany przez Lotnisko Modlin. W związku z wprowadzeniem nowych cen biletów firma chciała przypomnieć o swojej obecności i opowiedzieć mediom o nowej ofercie.

Naszym zadaniem była organizacja śniadania prasowego, które zostało połączone z prezentacją autokaru. Najlepszym miejscem na spotkanie okazała się warszawska restauracja Boathouse, gdzie udało się nam zrealizować pomysł łączący prezentację autokaru razem z konferencją. Część merytoryczna odbyła się w autokarze zaparkowanym zaraz przy namiocie konferencyjnym, tuż nad brzegiem Wisły.

Prezentacja nowych rozwiązań i oferty ModlinBus została poprzedzona przestawieniem wyników ankiety, przeprowadzonej miesiąc przed konferencją, wśród podróżujących do Modlina. Okazało się, że do najważniejszych kryteriów, decydujących o wyborze środka transportu na lotnisko, należą połączenie bez przesiadek i dojazd pod sam terminal. Podróżni cenią sobie również punktualność, godziny przyjazdu na lotnisko zsynchronizowane z odlotami i cenę. Po tym wprowadzeniu odbyła się prezentacja autokaru oraz nowej oferty cenowej.

Autobusy ModlinBus jeżdżą z centrum Warszawy i zatrzymując się tylko na pętli autobusowej Metro Młociny dojeżdżają bezpośrednio przed terminal Lotniska Warszawa-Modlin. Pojazdy kursują przez całą dobę, a ich rozkład jazdy jest dostosowany do rozkładu lotów na lotnisku w Modlinie. W momencie zmiany planu lotów, ModlinBus aktualizuje swój rozkład jazdy. Nowoczesne autokary Scania Touring HD są wyposażone w bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu i klimatyzację. W każdym autokarze do dyspozycji pasażerów jest wykwalifikowany steward mówiący po angielsku, znający procedury bezpieczeństwa i zasady udzielania pierwszej pomocy.

Dziennikarzy bardzo zainteresowała firma i jej oferta. Dzięki tej nietypowej konferencji w autobusie, a także indywidualnej współpracy z dziennikarzami udało się uzyskać prawie 50 publikacji oraz zaaranżować kilka wywiadów radiowych.

Zobacz inne realizacje

box-1
Zła matka
Novum i Enel-Med