Firma

O nas

Agencję Komunikado PR tworzy zespół ludzi, których łączy wspólna pasja – komunikacja i PR

Skutecznie zarządzamy informacją, wdrażając zróżnicowane działania komunikacyjne. Doradzamy, jak realizować postawione cele i skupiać uwagę odbiorców. Kreatywne pomysły są zawsze poparte przemyślaną i zaplanowaną strategią oraz dogłębną analizą. Umiejętnie wykorzystujemy media relations – znamy specyfikę pracy dziennikarzy, wiemy, co decyduje o medialności produktów, osób, firm i instytucji.
15-lat-doswiadczenia
20 lat doświadczenia
zespol-ludzi
Zespół ludzi, których łączy wspólna pasja – PR
wykwalifikowani-specjalisci
Wykwalifikowani specjaliści public relations

projekty-komunikacyjne
Różnorodne projekty komunikacyjne

b2b
B2B i B2C

ekspercka-wiedza
Ekspercka wiedza

Realizowaliśmy różnorodne projekty komunikacyjne dla firm z sektora motoryzacyjnego, budowlanego, instalacyjnego, medycznego, transportowego, finansowego, ubezpieczeniowego, wydawniczego, odzieżowego i wielu innych, z zakresu B2B i B2C. Nasze doświadczenie jest poparte ekspercką wiedzą w konkretnych obszarach PR.

Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność, terminowość i dbałość o szczegóły, jesteśmy też pełni entuzjazmu, inicjatywy i świeżych pomysłów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Naszym atutem jest połączenie dwóch światów – agencji i korporacji. Nasi konsultanci zbierali doświadczenia w public relations pracując zarówno w działach PR w firmach, jak i prowadząc projekty komunikacyjne w agencjach PR, reklamowych i eventowych. Dzięki temu posiadamy unikatową wiedzę o tym, jakie oczekiwania i potrzeby ma klient. Znamy specyfikę pracy w poszczególnych sektorach rynku.

Nasze działy

  • komunikacji
  • eventów
  • interactive
  • szkoleń

Nad realizacją konkretnej kampanii czuwa dedykowany zespół, którego członkowie posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, dlatego bardzo istotne jest dla nas dokładne poznanie biznesu, strategii i wartości organizacji, którą wspieramy. Identyfikujemy się z firmą, dla której pracujemy. Realizując działania PR pamiętamy o potrzebach klienta i jego celach strategicznych.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta – każdy projekt traktujemy z taką samą uwagą i zaangażowaniem. Zawsze dokładnie słuchamy klienta i wspólnie definiujemy potrzeby. Stałymi elementami współpracy z klientem są dla nas otwartość, partnerstwo i zaufanie.