Firma

Zespół

Szukasz doświadczonych specjalistów ds. public relations? Dobrze się składa!

Nasi konsultanci to wykwalifikowani specjaliści PR z wieloletnim doświadczeniem popartym ekspercką wiedzą w konkretnych obszarach PR. W naszym zespole są osoby z doświadczeniem w pracy w międzynarodowych korporacjach, organizacjach pozarządowych, agencjach PR i digitalowych oraz mediach. Wieloletnia praktyka, umiejętność wykorzystania odpowiednich technik i narzędzi PR oraz rzetelne i profesjonalne podejście do każdego zadania powodują, że potrafimy dokonać rzeczy, które z pozoru wydają się nieosiągalne. Agencja Komunikado PR została założona przez Agatę i Witolda Blady.
 

Agata

Agata Blady – ma 20-letnie doświadczenie w public relations. Opracowała i zrealizowała dziesiątki projektów i kampanii informacyjnych dla firm z branży motoryzacyjnej i transportowej, budowlanej i instalacyjnej, finansowej i ubezpieczeniowej, medycznej, odzieżowej, wydawniczej i innych, a także dla instytucji publicznych. Przez wiele lat kierowała działaniami PR w grupie Bosch w Polsce, pracowała również jako specjalista PR w Ambasadzie Niemiec. Ukończyła germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, Podyplomowe Studium Public Relations w Szkole Głównej Handlowej oraz psychologię na Uniwersytecie SWPS. Prowadzi szkolenia z różnych obszarów public relations. 

 

Witold Blady – zanim został PR-owcem, przez blisko 20 lat pracował jako dziennikarz. Napisał setki, jeśli nie tysiące tekstów dla tygodnika Motor, Gazety Wyborczej, Wprost, Dziennika Bałtyckiego i wielu innych periodyków. Prowadził także audycje w Radiu Zet i RMF FM. Między innymi dlatego doskonale zna specyfikę pracy dziennikarzy i wie, jak napisać informację prasową, by była ona nich interesująca. Ma na koncie projekty dla wielu firm z sektora motoryzacyjnego – są wśród nich takie marki jak Volkswagen, OSRAM, Castrol czy Petronas. Studiował na Politechnice Gdańskiej, „od zawsze” interesuje się motoryzacją, uwielbia góry, a najbardziej Bieszczady.