Nasze realizacje

Dni Diesla

Dni Diesla
Dni Diesla

Bosch Dni Diesla Komunikado PR

W 80. rocznicę wyposażenia przez Boscha pierwszego na świecie samochodu w silnik z wtryskiem oleju napędowego firma Bosch zorganizowała Dni Diesla w Polsce. Blisko 200 gości – dziennikarzy prasowych, radiowych i telewizyjnych, przedstawicieli importerów samochodów oraz hurtowni motoryzacyjnych, a także reprezentantów instytucji związanych z motoryzacją miało możliwość zapoznać się zarówno z historią, jak również z współczesnymi rozwiązaniami w silnikach Diesla.

Dwudniowe spotkanie miało na celu poprawę wizerunku pojazdów z silnikami wysokoprężnymi, prezentację najnowszych technologii dieslowskich oraz najnowszych samochodów z silnikami Diesla. Na torze testowym w Bednarach koło Poznania do dyspozycji gości firmy Bosch było 19 samochodów różnych klas i producentów. Jazdy testowe były podzielone na cztery próby: szybkości, slalom na płycie poślizgowej, handling oraz off-road. Dobór pojazdów i różnorodność tras testowych pozwalały na zapoznanie się zarówno z różnymi systemami zasilania, jak również na poznanie dynamiki i mocy silników.

Dzięki akcji udało się zwrócić uwagę mediów na problem wizerunku Diesla. W ponad 130 publikacjach w dziennikach ogólnopolskich i regionalnych, tygodnikach i miesięcznikach motoryzacyjnych oraz internecie opisywano nie tylko imprezę Dni Diesla, lecz także innowacyjną technologię dieslowską Boscha, a także prezentowano nowoczesne samochody z silnikami Diesla.

Zobacz inne realizacje

box-1
Cala_prawda_o_Felicjanskiej
Bosch Dni Diesla Komunikado PR