Nasze realizacje

Cała prawda o Felicjańskiej

Cała prawda o Felicjańskiej
Cała prawda o Felicjańskiej

Cala prawda o Felicjanskiej Komunikado PR

W książce wydawnictwa Mira „Ilona Felicjańska. Cała prawda o…” była modelka podsumowuje czterdzieści lat życia kobiety pojawiającej się na pierwszych stronach gazet, która po latach sukcesów popełniła błąd zmieniający wszystko. Wspomina, jak konkurs piękności stał się jej przepustką do kariery w branży modowej i telewizyjnej. Wyznaje, jak trudne było przyznanie się przed samą sobą i przed innymi do nałogu, który zaprzepaścił jej dotychczasowy dorobek. Opowiada również o trudnych relacjach z najważniejszymi mężczyznami w swoim życiu. Wywiad-rzekę z Iloną Felicjańską przeprowadziła Aneta Pondo, redaktor naczelna „Miasta Kobiet”.

W książce znalazły się także komentarze kilkunastu osób, które poznały modelkę na różnych etapach jej życia, m.in. Tomasza Jacykowa, Mariusza Szczygła i kontrowersyjnego paparazzo Przemysława Stoppy. Ich wspomnienia pomogły Anecie Pondo zrozumieć, jakie koleje losu doprowadziły Ilonę do miejsca, w którym się znalazła.

Dzięki intensywnej kampanii w ciągu niecałych trzech miesięcy ukazało się ok. 60 artykułów o książce, jak również wywiadów z Iloną, w prasie codziennej i na serwisach internetowych, a w konkursach przeprowadzonych przez media i wydawcę wzięło udział kilka tysięcy internautów.

Nasza agencja była odpowiedzialna nie tylko za organizację premiery prasowej książki, lecz także za całą promocję tej publikacji Miry. Oprócz tego byliśmy zaangażowani w powstawanie książki. Premierę prasową prowadziła Anna Popek, która rozmawiała m.in. ze znanym polskim projektantem mody i stylistą, Jerzym Antkowiakiem.

Zobacz inne realizacje

Przesuwajac_granice_mozliwości_czyli_Bloodhound_w_Polsce
Bosch Dni Diesla Komunikado PR
Czego_oczy_nie_widza_OSRAM